Se srandou jde všechno líp!

1. Malá drzá holka

29. března 2013 v 17:32 | srandolog |  Cesta ke štěstí
"Kurva!" poznamenala otráveně Jessica. "Přece nemůže být už 6!" povzdechla. Asi do pěti ráno se zase trápila kvůli Mikeovi. Člověk by řekl, že si na neprospané noci psaním si s Aily (nejlepší kamarádkou Jess) zvykla, ale nebylo to tak. Tohle patřilo k věcem, na které si Jess asi nezvykne nikdy. Poslední dobou jí celá situace s Mikem nedala spát.. "Achjo," poznamenala ještě na protest neustále zvonícího budíku a vylezla z postele. Vzala si sluchátka a pustila hudbu, aby jí otravné ranní povinnosti šly rychleji od ruky. Když se začala spokojeně usmívat nad Kalim, přišel čas aby začala konečně něco dělat, nebo by zase přišla do školy pozdě. "Tentokrát by mě Melissa už asi opravdu zabila.." uvažovala. Dala si vařit vodu na čaj a sendvičový chléb do toustovače a konečně se šla učesat, umýt, převléknout do školního oblečení.. Prostě aby obstarala ranní hygienu. Když se nasnídala a vypila čaj, naházela pár učebnici do tašky. Bylo jí celkem jedno jaké učebnice to budou, hlavně ať tam něco má.. Vzala si mikinu a vyšla ven z baráku, v uších už nikoli Kaliho ale pro změnu Strapa. Milovala rap, nadevše milovala rap.
"Ahoj Jess," ozvalo se z vedlejší chodby. "Ahoj," usmála se Jess na Melissu. Ačkoliv byla Melissa její druhá nejlepší kamarádka, nikdy jí nic o Mikeovi neřekla. Myslela si, že to tak bude lepší. Nenapadlo ji, že by tomu Melissa mohla porozumět. Věděla, že i když je Mell asi o rok mladší, je vývojově úplně stejně jako ona, ale.. Tohle jí říkat nechtěla. Nemyslela si zkrátka, že by pro to měla Mell pochopení. "Zase ses nevyspala, co? Zas kvůli psaní s tou slovenkou?" zajímala se. "Ta slovenka má jméno," obrátila oči v sloup Jess. "Několikrát jsem ti říkala, že se jmenuje Aily." "Promiň, pořád na to zapomínám.. Ale je to hezké jméno." Snažila se zase udobřit Mell. "A co teda, psala sis s ní?" "Noo.. Řekněme že ano, ať tato debata skončí." Chtěla se usmát Jess, no radši nechala výraz, který zrovna chtěla mít. Byla velmi upřímná, každému řekla do očí to co si o něm myslela a to byl také důvod, proč jí spousta lidí neměla zrovna moc v lásce. Nevadilo jí to, měla 3 lidi, pro které by udělala všechno na světě. Samozřejmě že pro Aily - ačkoliv jí znala jenom přes internet. Byly to hrozně velké kamarádky, Jess věděla, že Aily se může svěřit opravdu s čímkoliv. Pak by to stejné udělala i pro Melissu, protože Mell byla asi jediný člověk v reálném světě, kterého měla Jess opravdu ráda. Věděla, že i když je Melissa úplně jiná, vždycky si budou rozumět. Také Dennyho měla moc ráda a udělala by pro něho všechno. Ale jak tak uvažovala, uvědomila si, že ti lidé jsou vlastně čtyři. Bohužel, věděla, že by všechno udělala i pro Mikea. Věděla, že nikdy nenajde odvahu mu říct, co k němu cítí. Však.. Byl o čtyři roky starší! Jessice bylo pouze13, ačkoliv vypadala mnohem na víc vzhledem a i podle chování jí lidé usuzovali nejméně 16 let. Ale Mikeovi bylo 17.. Věděla, že pro něho vždycky bude jenom malá holka a trápilo jí to víc než cokoliv jiného na světě. Mike jí sice několikrát řekl, že jí jako malou holku nebere, ale ona si myslela, že to nemyslí až tak vážně. Mike to tak ale opravdu myslel..

"Jessico.. 3x jsem řekla co máte dělat za úkol a ty ho stejně neuděláš?! Dej mi žákovskou knížku, okamžitě!" vztekala se Blacková, Jessina učitelka matematiky. "Si jí vezměte sama, když o ní tak stojíte," odsekla Jess. "Jak se to chováš?! Měla by si se vzpamatovat! Dneska si možná jenom v sedmé třídě a tady se na dvojku z chování nehledí, ale jestli jí dostaneš i v osmičce nebo v devítce.. Fakt by mě zajímalo jak ty se dostaneš na střední školu!" mluvila dál Blacková. "No, nejste jediná koho by to zajímalo," odpověděla klidně Jess. "Ještě něco mi chcete říct, nebo si už půjdete pro tu žákovskou?" zeptala se na oko zdvořile Jessica. "A víš ty co? Já už tu žákovskou ani nechci. Radši mi dej číslo na tvoje rodiče. Ráda bych si s nimi promluvila, od začátku roku co jsem vaše třídní jsem je ještě neviděla!" křičela učitelka. Třída ztichla. Všichni si uvědomovali, co Blacková právě řekla. "No, možná to bude tím, že já nemám rodiče," odsekla Jess, vzala svojí tašku a odešla z učebny aniž by dodala jediné slovo. Učitelka zčervenala. Nevěděla, co dál říct. Uvědomovala si, že teď udělala chybu. "Jessico! Kam jdeš?!" křičela za ní a po sléze za ní vyběhla na chodbu. Jessica už byla ale dávno pryč a učitelka neměla ani nejmenší šanci jí dohnat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama